Postanowiłem się wybrać na “macanie” nowego iPhone 7. Byłem mocno zainteresowany kolorem black i jet black. Ja jestem całkowicie zakochany w kolorze czarnym, więc wiadomo, że chciałbym by mój przyszły tel, też był w tym kolorze. Jednak ze względu na brak bardziej szczegółowych fotek tych kolorów na stronie Apple, nie wim który był by lepszy.

Na samym wstępie pomyślałem sobie, że kolor jet black będzie pewnie się mocno rysował i będą widoczne odciski palców na obudowie. Automatycznie moje zainteresowanie skierowało się w stronę koloru black, czyli matowa wersja czarnego koloru. Poniżej zobaczcie jak telefon prezentuje się w realiach i owe odciski palców i na matowym czarnym i połyskliwym czarnym.


Jak widacz na zdjęciach, odciski palców są i na black i na jet black. Jednak jak spróbowałem zetrzeć je dłońmi, to idealnie schodziły z koloru jet black a na matowym czarnym zostawały jako smugi, wyglądające jak by telefon był brudny.

Jak bym miał więc kupować iPhone 7 i miał bym do wyboru tylko te dwa kolory, to wybrał bym zdecydowanie jet black. Mimo, że pewnie będzie się bardziej rysował niż matowa wersja.

Dodatkowo, samo wrażenie jak by telefon był wykonany z jednego elementu jest niesamowita w wersji jet black.

W każdej z wersji iPhopne 7 plus z wyjątkiem black i jet black, uważam że podwójny aparat wygląda obrzydliwie.

Nie wspominam nawet o usunięciu gniazda jack, ponieważ dla mnie to powinno być wykonane już jakieś dwa lata temu.

Jeszcze jedna informacja o nowym iPhone 7. Przycisk HOME, od teraz nie jest już “klikalny”. Jak naciskamy na przycisk, on się nie wciska za to telefon symuluje odczucie wciśnięcia poprzez delikatne wibracje, jak w Macbook (nowe modele). Moim zdaniem przycisk teraz działa zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Jest po prostu “magiczny” 🙂

Na koniec już, kilka zdjęć nowych zegarków Apple Watch. Wizualnie nie ma praktycznie żadnych zmian, z wyjątkiem jednego modelu ceramicznego w kolorze “perłowej bieli”. Moim zdaniem wygląda bardzo ładnie, choć ja nie przepadam za bielą. Za to edycja sportowa w wersji Nike + ma świetne paski. Zdecydowanie jeśli będzie możliwość zakupienia samego paska, który jest w wersji Nike + ja ją zakupię:) Zobaczcie jak to wygląda.

iPhone 7 z bliska.
%d bloggers like this: